Filii rehabilitacja dzieci

Szanowni Państwo

          Informujemy, że od października 2018 roku Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne jest czynne również w soboty. Osoby zainteresowane zajęciami w tym dniu proszone są o kontakt pod numerem telefonu 537-083-572 (nie dotyczy zajęć wczesnego wspomagania rozwoju).


       W naszym ośrodku odbyło się szkolenie z zakresu indywidualnego doboru wkładek ortopedycznych Igli, których dystrybutorem jest firma Medi Polska. Kolejni spośród naszych terapeutów mieli okazję poznać zasady doboru i funkcjonowania tych wkładek. Produkty te są w ofercie naszego ośrodka od dawna i cenimy ich skuteczność w korekcji wad stóp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wkładek!
https://www.medi-polska.pl/produkty/wkladki/


   Informujemy, iż od dnia 01.02.2018 r. ulega zmianie cena pierwszej wizyty konsultacji rehabilitacyjnej czy też innej konsultacji specjalistycznej -100 zł.

Cena diagnozy integracji sensorycznej (2x1h) wynosi- 200 zł.

Ceny kolejnych spotkań nie uległy zmianie - 1h - 80 zł, a 45 minut - 60 zł. 


Z ogromną przyjemością zapraszamy na nową terapię CME, skierowaną do dzieci rozwijających się nieprawidłowo ruchowo. Koszt zajęć 120 zł/ h. Poniżej certyfikat poświadczający kwalifikacje. 

CME


NOWA TERAPIA W FILII CENTRUM REHABILITACYJNO-TERAPEUTYCZNYM!!!

     Już od września zapraszamy na nową terapię bilateralną polegającą na usprawnieniu rozwoju obustronnej koordynacji ruchowej u dziecka, zwiększeniu koncentracji uwagi, umiejętności skupienia się na danej czynności. Poprzez terapię dziecko jest w stanie osiągnąć lepsze wyniki w nauce, wydłużyć czas koncentracji uwagi oraz usprawnić swoją koordynację ruchową. Terapia jest skierowana dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Serdecznie zapraszamy!!!!!