Filii rehabilitacja dzieci

Trening Umiejętności Społecznych

     Zajęcia mają na celu rozwijanie adekwatnych zachowań społecznych, naukę rozpoznawania emocji, wdrażanie systemu motywacji oraz rozwijanie empatii. Praca terapeutyczna w małej grupie pozwala na naukę zachowań poprzez doświadczanie, które jest najbardziej efektywną formą pracy z dziećmi. Będziemy odgrywać, omawiać, obserwować i przełamywać swoje słabości w atmosferze bezpieczeństwa i dobrej zabawy. Zajęcia odbywać będą się raz w tygodniu (60 minut) w dwóch grupach wiekowych: 4-6 lat oraz 7-9 lat.

     Trening Umiejętności Społecznych wskazany jest dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju, zagrożonych niedostosowaniem społecznym oraz dla wszystkich tych, którzy chcą sprawić, aby funkcjonowanie w społeczeństwie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze.

     Przed rozpoczęciem spotkań każdy z rodziców będzie proszony o wypełnienie specjalnie przeznaczonego arkusza wywiadu, co ma na celu efektywne rozpoznanie potrzeb dzieci i dostosowanie tematyki zajęć.
     Grupy liczą nie więcej niż 6 osób. Termin i godzina zostanie ustalona po zebraniu chętnych. Zapisy pod numerem telefonu 537-083-572. Cena zajęć 40 zł.


       W naszym ośrodku odbyło się szkolenie z zakresu indywidualnego doboru wkładek ortopedycznych Igli, których dystrybutorem jest firma Medi Polska. Kolejni spośród naszych terapeutów mieli okazję poznać zasady doboru i funkcjonowania tych wkładek. Produkty te są w ofercie naszego ośrodka od dawna i cenimy ich skuteczność w korekcji wad stóp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wkładek!
https://www.medi-polska.pl/produkty/wkladki/


Zapraszamy na szkolenie Terapia RĘKI I i II stopień plus Samoobsługa .

      Szkolenie poprowadzi Pani dr Emilia Mikołajewska. Termin: 21-22 lipiec 2018 . Koszt: 1100 zł szkolenie płatne na konto plus 100 zł koszty wynajęcia sali płatne na miejscu. Zapisy mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/1693483187376140/.


   Informujemy, iż od dnia 01.02.2018 r. ulega zmianie cena pierwszej wizyty konsultacji rehabilitacyjnej czy też innej konsultacji specjalistycznej -100 zł.

Cena diagnozy integracji sensorycznej (2x1h) wynosi- 200 zł.

Ceny kolejnych spotkań nie uległy zmianie - 1h - 80 zł, a 45 minut - 60 zł. 


Z ogromną przyjemością zapraszamy na nową terapię CME, skierowaną do dzieci rozwijających się nieprawidłowo ruchowo. Koszt zajęć 120 zł/ h. Poniżej certyfikat poświadczający kwalifikacje. 

CME


NOWA TERAPIA W FILII CENTRUM REHABILITACYJNO-TERAPEUTYCZNYM!!!

     Już od września zapraszamy na nową terapię bilateralną polegającą na usprawnieniu rozwoju obustronnej koordynacji ruchowej u dziecka, zwiększeniu koncentracji uwagi, umiejętności skupienia się na danej czynności. Poprzez terapię dziecko jest w stanie osiągnąć lepsze wyniki w nauce, wydłużyć czas koncentracji uwagi oraz usprawnić swoją koordynację ruchową. Terapia jest skierowana dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Serdecznie zapraszamy!!!!!