O NAS

Istniejemy dla Państwa 

Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne zostało założone przez terapeutów z wieloletnim stażem pracy z dziećmi, dzięki czemu zapewniamy naszym małym pacjentom profesjonalną i kompleksową terapię.

Dzieci w Centrum mogą skorzystać z różnych form terapii takich jak: zajęcia rehabilitacji, zajęcia z psychologiem, pedagogiem, neurologopedą, terapeutą widzenia, terapeutą ręki, integracji sensorycznej, dogoterapeutą, terapeutą koncepcji Hallwick, terapeutą Biofeedback EEG. Ostatnio dołączyliśmy terapię CME.

Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutyczne to nie tylko wykwalifikowani terapeuci ale również profesjonalnie wyposażone pomieszczenia. Znajdują się tu trzy sale rehabilitacyjne. Największa z pająkiem i szyną do nauki chodzenia, druga z dwoma pająkami i bieżnią a trzecia to sala do ćwiczeń z niemowlętami. Oprócz tego centrum dysponuje salami przeznaczonymi do dodatkowych terapii takich jak Biofeedback EEG, integracja sensoryczna, logopedia, terapia widzenia, terapia ręki, dogoterapia oraz terapia pedagogiczna. Poczekalnia dla rodziców wyposażona jest w telewizor, można tu napić się kawy, herbaty a dzieci chętnie pobawią się w kąciku zorganizowanym specjalnie dla nich.

Filii znajduje się w ścisłym centrum Bielska-Białej. Blisko tutaj do galerii handlowych i do wszystkich ciekawych miejsc znajdujących się w sercu miasta. Obecnie znajdujemy się na terenie kompleksu Nowe Miasto, które oferuje miłe atrakcje dla całych rodzin. Jest tu między innymi tor kartingowy, rolkowisko, park trampolin oraz świetna restauracja. Dla rodziców, którzy zostawiają u nas swoje pociechy interesująca może być siłownia oraz Spa.

Wszystko to powoduje, iż pobyt i zajęcia w Centrum są atrakcyjne i zróżnicowane. Po prostu nie da się tutaj nudzić.

 

Regulamin Organizacyjny Filii Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutycznego Sp. z o.o. do pobrania: